BHVŽAA žirgų vertinimo bei darbingumo bandymų rezultatai bei padėka visiems dalyvavusiems

Po ilgų diskusijų kaip turėtų būti pateikti BHVŽAA žirgų vertinimo bei darbingumo bandymų rezultatai skelbiame galutinį variantą. Remiantis ekspertų iš Vokietijos patarimais bei Vakarų Europos žirgų veisimo asociacijų patirtimi planavome neskelbti žirgo įvertinimo balų, tik galutines teisėjų išvadas, tačiau atsižvelgėme ir į Lietuvos sportininkų nuomonę, tad įvertinimo balus skelbiame žirgų, kurie buvo licencijuoti, o visų kitų – pateikiamos teisėjų išvados.

Taip pat norime paminėti, kad greitu laiku internete pasirodys nauja elektroninė BHVŽAA žirgų vertinimų katalogo versija, nes prieš pat bandymus atsirado naujų dalyvių ir buvo pataisymų!
Šiais metais BHVŽAA žirgų vertinime bei darbingumo bandymuose buvo keletas naujovių, viena iš jų daug diskusijų sukėlę žirgų judesių vertinimas ant kordo. Organizatoriai išgirdo visų nuomones ir atsiliepimus, bet taip pat ir seminaro metu ekspertai iš Vokietijos pagrįstai atsakė į klausimus kodėl būtent toks vertinimas yra reikalingas, tad, manome, kad kitų metų žirgų vertinimams visi pradėsime ruoštis anksčiau ir žirgų judesių vertinimas ant kordo nebus toks baisus! ????

O galų gale tiesiog didelis ačiū visiems dalyviams bei augintojams, kurių kasmet daugėja ir jie vis labiau nustebina komisiją savo augintiniais! Dar rudenį BHVŽAA nariams grįžus iš Oldenburgų veislės žirgų vertinimų bei aukciono nuskambėjo mintis, kad yra viltis, jog BHVŽAA nariai užaugins žirgą, vertą geriausio pasaulyje vardo! Taigi tikime, kad tai kada nors taps realybe!

Labai dėkojame visai žirgų vertinimo komisijai – ekspertams iš Vokietijos Gerd Follkers ir Jürgen Eschn, Latvijos ekspertams – Maja Kleinberga, Edgars Treibergs bei ekspertei iš Lietuvos bei mūsų gerai draugei Ramunei Jasienei! Taip pat žirgų šokdinimo vadovui Matui Petraičiui ir jo šauniai komandai dėkojame už visokeriopą pagalbą, operatyvumą ir atsidavimą!

O savo šiandienos mintis ir padėkas užbaigiame savaitgalį nuskambėjusiais žodžiais „Su meile. Iš širdies. Dėl žirginio sporto ateities.“ BHVŽAA

BHVŽAA žirgų vertinimo bei darbingumo bandymų 2017 rezultatai: http://www.baltijoshanoveriai.lt/wp-content/uploads/2013/06/BHVŽAA-bandymų-rezultatų-suvestinė-20171.pdf17455189_1476189792392277_1974731499_o